Умивальник Duravit P3 Comforts 0715500000 500 мм
Duravit P3 Comforts 0715500000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit P3 Comforts 0715500000 500 мм
Раковина підвісна Duravit P3 Comforts 50 см 0715500000 | 6 699 грн. |
Маленька (міні) раковина Duravit P3 Comforts 50 х 25 см 0715500000 | 6 330 грн. |
Умивальник підвісний DURAVIT P3 Comforts 500x250x105мм прямокутний білий 0 | 9 168 грн. |
Раковина підвісна Duravit P3 Comforts 500х250 білий 0715500000 | 6 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →