Умивальник Simas Vignoni VI 10 600 мм
Фото 7 |
Simas Vignoni VI 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Vignoni VI 10 600 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна Simas Vignoni 60х46 см VI10 | 8 900 грн. |
Раковина Simas Vignoni (VI10) | 14 706 грн. |
Simas Vignoni 60 VI 10 | 18 560 грн. |
Simas Vignoni 60 VI 10 | 19 024 грн. |
Simas Vignoni 60 VI 10 | 19 488 грн. |
Раковина керамічна 60 см Simas Vignoni (VI 10) | 6 442 грн. |
Модификації Simas Vignoni VI 10
Ціни на Simas Vignoni VI 10 |
---|---|---|---|---|
Simas Vignoni VI 10 600 мм | від 6 442 грн. | 6 пропозицій | ||
Simas Vignoni VI 11 800 мм | від 17 157 грн. | 4 пропозиції | ||
Simas Vignoni VI 12 1000 мм | від 8 554 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →