Умивальник Simas Vignoni VI 12 1000 мм
Фото 4 |
Simas Vignoni VI 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Vignoni VI 12 1000 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна Simas Vignoni 100х52 см VI12 | 10 040 грн. |
Раковина Simas Vignoni (VI12) | 10 180 грн. |
Simas Vignoni 100 VI 12 | 24 680 грн. |
Simas Vignoni 100 VI 12 | 25 297 грн. |
Умивальник Simas Vignoni 100 см VI12 | 11 634 грн. |
Раковина керамічна 100 см Simas Vignoni (VI 12) | 8 554 грн. |
Модификації Simas Vignoni VI 12
Ціни на Simas Vignoni VI 12 |
---|---|---|---|---|
Simas Vignoni VI 10 600 мм | від 6 442 грн. | 5 пропозицій | ||
Simas Vignoni VI 11 800 мм | від 17 157 грн. | 3 пропозиції | ||
Simas Vignoni VI 12 1000 мм | від 8 554 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →