Похідний ніж SOG Centi I Slip Joint
Відео 2Фото 4 |
SOG Centi I Slip Joint |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Centi I Slip Joint
Усі ціни 6 →Карманный нож SOG Centi I (CE1002-CP) | 702 грн. |
Centi I нiж (Satin) (SOG CE1002-CP) | 702 грн. |
Ніж SOG Centi I Slip Joint Black CE1002-CP | 702 грн. |
Ніж SOG Centi I (1033-SOG CE1002-CP) | 702 грн. |
Складаний ніж SOG Centi I(CE1002-CP) | 702 грн. |
Складаний ніж SOG Centi I (CE1002-CP) | 702 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →