Акустична система Canton Townus 50
Фото 20 |
Canton Townus 50 |
|
У комплекті йде тканинна накладка на динаміки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton Townus 50
Усі ціни 8 →Canton TOWNUS 50 Czarny | 34 160 грн. |
Центральний канал Canton Townus 50 White Matt | 29 358 грн. |
Canton TOWNUS 50 WOOD Orzech | 37 360 грн. |
Canton Townus 50 Biała Kolumna Centralna | 35 200 грн. |
Canton Townus 50 Centralny Czarny | 35 200 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →