Акустична система Dali Opticon Vokal
Відео 1Фото 8 |
Dali Opticon Vokal |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Opticon Vokal
Усі ціни 27 →DALI Opticon Vokal White Satin | 21 182 грн. |
Dali Opticon Vokal MK2 biały | 33 040 грн. |
Центральний канал DALI OptiCon Vokal White Satin | 21 450 грн. |
Dali Opticon Vokal czarny | 34 734 грн. |
Центральний канал DALI Opticon Vocal MK2 Satin White (art.238629) | 29 445 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Dali Opticon Vokal:
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →