Комп'ютерне крісло Special4you Solano 5 (E5340)
Фото 12 |
Special4you Solano 5 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Solano 5
Усі ціни 27 →Кресло Special4You Solano 5 artleather black (E5340) | 5 420 грн. |
Офісне крісло Special4you Solano 5 artleather сіре (E6071) | 4 411 грн. |
SPECIAL4YOU SOLANO 5 ARTLEATHER GREY (E6071) | 4 068 грн. |
Solano 5 artleather grey | 4 560 грн. |
SPECIAL4YOU SOLANO 5 ARTLEATHER GREY (E6071) | 4 048 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →