Литий диск Speedline Cesare 8x19/5x120 ET45 DIA82
Фото 4 | від 15 298 до 16 764 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Speedline Cesare 4
Характеристики
Speedline Cesare 8x19/5x120 ET45 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Cesare 8x19/5x120 ET45 DIA82
Speedline Corse SL3 Cesare R19 W8 PCD5x120 ET45 DIA82.1 Matt Black Polishe | 15 298 грн. |
Speedline SL3 Cesare (8J x 19 5x120 ET45 DIA82.1) MB На замовлення з Європ | 16 764 грн. |
Speedline Corse SL3 Cesare R19 W8 PCD5x120 ET45 DIA82.1 Matt Black Polishe | 15 831 грн. |
Закрити
Схожі