Литий диск MAK Birmingham 8,5x19/5x120 ET49 DIA72,6
Фото 3 | від 14 569 до 19 227 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації MAK Birmingham 31
Характеристики
MAK Birmingham 8,5x19/5x120 ET49 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Birmingham 8,5x19/5x120 ET49 DIA72,6
Сортувати
Диски Mak Birmingham 8,5x19 5x120 ET49 DIA72,6 (gloss black) | 14 729 грн. |
Mak BIRMINGHAM Gloss Black (R19 W8.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) | 15 999 грн. |
Mak Birmingham R19 W8.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 Gloss Black F8590IRGB49IRR | 17 579 грн. |
MAK Birmingham (8.5J x 19 5x120 ET49 DIA72.6) Glossy Black На замовлення з | 14 960 грн. |
Mak Birmingham R19 W8.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 Gloss Black | 18 191 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі