Литий диск SPORTMAX RACING 510A 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1
від 2 630 до 2 825 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 510A 1
Характеристики
SPORTMAX RACING 510A 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 510A 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1
Сортувати
Диск Sportmax Racing 510A Black R15 W6,5 PCD5x112/114,3 ET38 DIA67,1 | 2 750 грн. |
Sportmax Racing 510A 6.5x15 5x112/114.3 ET38 DIA67.1 Black | 2 825 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing 510A 6.5x15 5x112/114.3 ET38 DIA67.1 Black | 2 700 грн. |
Sportmax Racing 510A (R15 W6,5 PCD5x112 ET38 DIA67,1) 1926987 | 2 630 грн. |
Закрити
Схожі