Ящик для інструменту Stanley 1-97-514
Фото 15 |
Stanley 1-97-514 19"24" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-97-514
Усі ціни 38 →Ящик професійний, розміри 670x323x251 мм, відкритий зі знімним органайзеро | 3 012 грн. |
Ящик для инструментов Stanley 24" 1-97-514 | 3 405 грн. |
Ящик професійний Stanley, 670x323x251 мм 1-97-514 | 3 012 грн. |
STANLEY 1-97-514 | 2 650 грн. |
Ящик для інструментів професійний Stanley (1-97-514) 1-97-514 | 3 011 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-97-514:
- Знімний органайзер
Модификації Stanley 1-97-514
Ціни на Stanley 1-97-514 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-70-317 | від 3 651 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-97-514 | від 2 624 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →