Ящик для інструменту Stanley 1-97-510
Фото 8 |
Stanley 1-97-510 місткий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-97-510
Усі ціни 38 →Скринька професійна One Latch™, розміри 605x287x287 мм STANLEY 1-97-510 | 3 945 грн. |
Ящик професійний One Latch ™, розміри 605x287x287 мм STANLEY 1-97-510 | 3 945 грн. |
Ящик для инструментов Stanley One Latch 24" 1-97-510 | 3 945 грн. |
Ящик Stanley One Latch, 605x287x287 мм 1-97-510 | 3 945 грн. |
Ящик для инструмента Stanley "One Latch" (1-97-510) | 3 945 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →