Органайзер Stanley STST1-71963
Відео 1Фото 11 |
Stanley STST1-71963 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST1-71963
Усі ціни 37 →STANLEY STST1-71963 | 3 081 грн. |
Органайзер 3 в 1 з переставними перегородками, розміри 425х234х315 мм STAN | 3 081 грн. |
Органайзер Stanley STST1-71963 3 від. (STST1-71963) | 3 081 грн. |
Органайзер Stanley 3 в 1, 425х234х315 мм STST1-71963 | 3 081 грн. |
Органайзер Stanley "3 в 1" (STST1-71963) | 3 081 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →