Літня шина Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T 195/70 R15 97 T 195/70 R15 97 T RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T
Усі ціни 28 →Шина Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T XL | 2 169 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T XL | 2 222 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T XL | 2 394 грн. |
Летние шины Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T XL 1000942985 | 2 273 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 (195/70R15 97T) | 2 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T
Ціни на Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T | від 2 078 грн. | 28 пропозицій | ||
Starmaxx Tolero ST330 195/70 R15 97T Run Flat | від 2 236 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →