Смартфон Tecno Spark 10C 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 10 |
Tecno Spark 10C 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark 10C 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 8 →Смартфон TECNO Spark 10C (KI5m) 4/64GB Meta Blue 4895180798221Живи на повну Представляємо Spark 10C - ідеальний смартфон для енергійних людей. Фотозйомка у високій роздільній здатності з... щебереже в пам'яті Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 399 грн. |
Смартфон TECNO Spark 10C (KI5m) 4/64GB Meta Black (4895180798214)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 3 399 грн. |
Смартфон TECNO Spark 10C (KI5m) 4/64GB Meta Black (4895180798214) | 3 399 грн. |
Tecno Spark 10C (KI5m) 4/64GB Meta BlackTecno Spark 10C (KI5m)
Екран (6.56", IPS, 1612х720, 90 Гц) / Unisoc Tiger T606 (1.6 ГГц) / Основна камера 16 МП + AI, Фр... щеонтальна камера: 8 МП / RAM 4 ГБ / 64 ГБ вбудованої пам'яті / 3G / 4G (LTE) / GPS / ГЛОНАСС / Galileo / BDS / Підтримка 2х SIM-карт (SIM + SIM + MicroSD) / Android 13, HiOS 12.6 / 5000 мА*г / 18 Вт
Живи на повну котушку
Spark 10C — ідеальний смартфон для енергійних людей. Фотозйомка у високій якості збереже на згадку найкращі моменти життя. Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 399 грн. |
TECNO Смартфон Spark 10C (KI5m) 6.56" 4/64GB, 2SIM, 5000mAh, Meta Black 48Смартфон TECNO Spark 10C (KI5m) - це пристрій середнього рівня з просторим екраном, достатньою пам'яттю та місткою батареєю.... щеВін оснащений 6,56-дюймовим дисплеєм, який забезпечує яскраве і чітке відтворення контенту. Смартфон має вбудовану пам'ять об'ємом 64 ГБ і 4 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє зберігати файли і запускати додатки без помітних затримок. Onekit.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 13 міс. від виробника Поскаржитись | 4 700 грн. |
ще 3 пропозиції
Серія Tecno Spark (середні)Порівняти в таблиці →
від 8 014 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 539 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 5 399 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 3 471 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 4 590 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 3 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 5 106 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 4 758 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 3 795 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 498 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 799 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 3 799 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 3 399 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
від 4 335 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 927 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 933 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 4 949 грн.
6.6 ", 407 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
ОБЗОР Tecno Spark 10C 4/64GB (ПЛЮСЫ И МИНУСЫ)
1 липня 2023133 845 переглядів
Tecno Spark 10c vs Infinix Hot 30i Comparison: Camera, Performance, Display
15 квітня 202336 069 переглядів
Tecno Spark 10c Unboxing and Review
28 березня 2023104 823 перегляда
TECNO SPARK 10c: All You Need To Know Before You Buy It ( Unboxing, First Impressions, Full Review
28 березня 202375 875 переглядів
Introducing TECNO SPARK 10 & SPARK 10C
22 березня 202341 660 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Tecno Spark 10C
Ціни на Tecno Spark 10C |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10C 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Tecno Spark 10C 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 498 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 330 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 6150 мАгод, 211 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г