Смартфон Tecno Spark 10C 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 10 |
Бюджетний смартфон із повсякденною продуктивністю для невибагливої користувальницької аудиторії. У моделі встановлено великий IPS-екран із розмірами по діагоналі 6.6 дюймів та збільшеною частотою оновлення до 90 Гц. А ось роздільна здатність у дисплея невелика - 1612х720 пікселів, що відповідає формату кадру HD +. Працює апарат під управлінням восьмиядерного чіпсету базового рівня Unisoc Tiger T606.
Штатний обсяг оперативної пам'яті на борту смартфона становить 4 ГБ, програмними методами його можна збільшити рівно на стільки ж. Сховищем даних тут служить накопичувач на 128 ГБ, а в додаткове розпорядження користувача люб'язно надається окремий слот розширення під картку microSD. Набір камер Tecno Spark 10C 128GB/4GB скромний: ззаду встановлена зв'язка 16 + 0.08 МП, а на роль фронталки призначили 8 МП модуль з об'єктивом в краплеподібної «викрійці» екрану. Живиться смартфон від акумулятора ємністю 5000 мАгод із злегка прискореною провідною зарядкою потужністю 18 Вт. NFC-чипа в конструкції моделі немає, зате є бічний дактилоскопічний сканер для розблокування мобільного пристрою з відбитком пальця.
Купити Tecno Spark 10C 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 14 →Смартфон TECNO Spark 10C (KI5k) 4/128GB Meta Blue 4895180798160 | 3 499 грн. |
Tecno KI5k Spark 10C 4/128Gb Meta Blue (4895180798160) 4895180798160 | 4 299 грн. |
Смартфон TECNO Spark 10C (KI5k) 4/128GB Meta Black | 3 499 грн. |
Смартфон Tecno Spark 10C (KI5k) 4/128GB NFC Dual Sim Meta Blue (4895180798 | 3 499 грн. |
Модификації Tecno Spark 10C
Ціни на Tecno Spark 10C |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10C 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Tecno Spark 10C 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 498 грн. | 14 пропозицій |