Кухонна мийка Teka BE 40.40.20 Plus 435x435
Фото 5 |
Teka BE 40.40.20 Plus 435x435530x430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka BE 40.40.20 Plus 435x435
Усі ціни 7 →Кухонна мийка Teka BE 40.40 полірована 10125152 | 4 987 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka be 40.40 (20) полірована (10125152) | 4 987 грн. |
Кухонна мийка Teka BE 40.40 (20) 10125152 полірована | 4 987 грн. |
Teka BE 40.40.20 10125152 | 4 987 грн. |
Кухонна мийка Teka BE 40.40.20 Plus | 4 899 грн. |
Сталева мийка Teka BE 40.40.20 10125152 полірована | 4 987 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka be 40.40 (20) полірована (10125021) 1012515 | 4 987 грн. |
Модификації Teka BE 40.40.20 Plus
Ціни на Teka BE 40.40.20 Plus |
---|---|---|---|---|
Teka BE 40.40.20 Plus 435x435 | від 4 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka BE 50.40.20 Plus 530x430 | від 4 261 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →