Кухонна мийка Teka Astral 80 E-TG 1002x500
Фото 7 |
Teka Astral 80 E-TG |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka Astral 80 E-TG 1002x500
Teka ASTRAL 80 Е-TG | 12 432 грн. |
Кухонна мийка Teka ASTRAL 80 Е-TG (40143562) | 11 494 грн. |
Гранітна мийка Teka ASTRAL 80 E-TG 40143562 білий | 10 449 грн. |
Teka ASTRAL 80 Е-TG | 11 494 грн. |
Гранітна мийка Teka ASTRAL 80 E-TG 40143533 сірий металік | 12 432 грн. |
Обладнання німецької компанії Тека для кухонь і ванних кімнат славиться ергономічністю і високою якістю виконання. Модель кухонного гранітної мийки Astral 80 E-TG вартістю $230 ефектно виглядає в сучасних інтер'єрах, дозволяє раціонально спланувати простір.
Строгість і чіткість
Мийка привертає увагу строгими лініями геометричних форм, великою кількістю кутів. Такий виріб прикрасить інтер'єр в стилі хай-тек, лофт, модерн. Високотехнологічний матеріал Tegranite Plus володіє високою екологічністю, захистом від впливу ультрафіолету, прекрасно імітує натуральний камінь.
Модель розрахована на використання в просторих кухнях. Маючи розмір робочої поверхні 1002x500 мм, вона добре стає в кут, роблячи його максимально функціональним. Можна купити білу, чорну, пісочну, бежеву, сріблястий, коричневий, графітовий мийку і насолоджуватися гармонійним поєднанням кухонних компонентів.
Технічні характеристики
Прямокутна чаша розміром 340x430 мм розташовується по центру, вона досить глибока (205 мм) і здатна вмістити значну кількість посуду. Для захисту від переповнення чаші є система переливу.
Розморожувати і мити продукти можна додаткової чаші розміром 220x220x120 мм, а також використовувати її для миття невеликих столових предметів. На робочій поверхні також передбачено місце під змішувач і дозатор мийних засобів.
Вимитий посуд зручно викладати на крило ліворуч, високі бортики не дають воді розливатися за його межі.
Резюмуючи, варто сказати, що Astral 80 E-TG — зручна і функціональна мийка за цілком адекватні гроші. Для великої кухні — те, що потрібно.