від 17 490 грн.газова, склокераміка (Schott Ceran), конфорки: турбоконфорка, чавунні решітки
від 4 440 грн.вбудована (шафа), повновбудована, потік: 388 м³/год, ширина 55 см
від 19 682 грн.44 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 12 800 грн.для кухні, двохвентильний, настільний монтаж, струмінь: висота 281 мм, глибина 202 мм, нахил 10 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 55 145 грн.двокамерний, full No Frost, холодильник: 224 л, морозилка 86 л, енергоспоживання E, шум 41 дБ, 188x59.5x63.5 см
від 13 237 грн.газова, нержавіюча сталь, конфорки: турбоконфорка, чавунні решітки
від 5 618 грн.вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 385 м³/год, ширина 60 см
від 16 120 грн.70 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 344 грн.вбудована (шафа), повновбудована, потік: 756 м³/год, ширина 55 см
від 30 741 грн.40 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 10 980 грн.газова, нержавіюча сталь, конфорки: турбоконфорка, чавунні решітки
від 6 775 грн.вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 385 м³/год, ширина 60 см
від 19 350 грн.70 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 12 800 грн.газова, нержавіюча сталь, конфорки: турбоконфорка, чавунні решітки
від 4 811 грн.вбудована (шафа), повновбудована, потік: 756 м³/год, на відведення 329 м³/год, ширина 73 см
від 19 032 грн.70 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 10 414 грн.газова, емальована, конфорки: турбоконфорка, чавунні решітки
від 17 056 грн.вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 694 м³/год, ширина 56 см
від 16 470 грн.70 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні