Кухонна мийка Teka Stone 50 B-TG 1B 1D 860x510
Фото 14 |
Teka Stone 50 B-TG 1B 1D |
|
Мийка зроблена з тегранита, який складається з кварцу 80%, акрилу 15% та інших речовин. Товщина матеріалу в чаші становить 10 мм, 7 мм зверху
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Stone 50 B-TG 1B 1D 860x510
Усі ціни 46 →Кухонна мийка Teka STONE 50 B-TG 1B 1D білий 115330019 | 7 570 грн. |
Teka Teka STONE 50 B-TG 1 B 1 D (115330014) | 7 570 грн. |
Мийка Teka STONE 50 B-TG 1 B 1 D 115330019 | 7 570 грн. |
Teka STONE 50 B-TG 1B 1D | 7 570 грн. |
Кухонна мийка Teka Stone 50 B-TG 1B 1D 115330019 білий | 7 570 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →