Кухонна мийка Teka ForSquare 34.40 TG 410x500
Відео 1Фото 11 |
Teka ForSquare 34.40 TG 410x500570x500 |
|
Антибактеріальне покриття. Матеріал мийки Tegranit Plus стійкий до подряпин і здатний витримувати високі температури.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka ForSquare 34.40 TG 410x500
Усі ціни 16 →Teka FORSQUARE 34.40 TG | 7 415 грн. |
Teka FORSQUARE 34.40 TG 115230010 | 7 415 грн. |
TEKA FORSQUARE 34.40 TG | 11 080 грн. |
TEKA FORSQUARE 34.40 TG | 11 357 грн. |
Гранітна мийка Teka FORSQUARE 34.40 TG 115230010 чорний | 7 415 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Teka ForSquare 34.40 TG
Ціни на Teka ForSquare 34.40 TG |
---|---|---|---|---|
Teka ForSquare 34.40 TG 410x500 | від 6 447 грн. | 17 пропозицій | ||
Teka ForSquare 50.40 TG 115230009 570x500 | від 7 825 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →