Кухонна мийка Teka Radea 325/325 TG 377x377
Фото 3 |
Teka Radea 325/325 TG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Radea 325/325 TG 377x377
Мийка під стільницю Teka Radea 325/325 tg білий 40143602 | 4 972 грн. |
Кухонна мийка Teka Radea 325/325 TG 40143602 білий | 4 972 грн. |
Кухонная мойка TEKA Radea 325/325 TG 40143602 | 4 700 грн. |
Мийка під стільницю Teka Radea 325/325 tg білий 40143602 | 4 972 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →