Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 620x500
Відео 1Фото 12 |
Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 |
|
Додатково може комплектуватися коландером
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 620x500
Усі ціни 124 →Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-62 чорний 114.0699.235 | 7 940 грн. |
Franke Franke Urban UBG 611-62 Black Edition (114.0699.235) 114.0699.235 | 7 654 грн. |
Кухонная мойка Franke Urban UBG 611-62 (114.0701.807) гранитная - врезная | 7 938 грн. |
Franke Urban UBG 611-62 | 7 749 грн. |
Кухонна мийки Franke Urban 114.0574.948 | 7 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948
Ціни на Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 620x500 | від 4 060 грн. | 125 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 780x500 | від 5 040 грн. | 118 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 860x500 | від 10 000 грн. | 49 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 611-100 XL 114.0574.931 1000x500 | від 6 567 грн. | 100 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →