Електричний котел Tenko KE 30/380 30 кВт 400 В
Відео 2Фото 4 |
Tenko KE 30/380 30 кВт
400 В
3 кВт
230 В
4.5 кВт 230 В
4.5 кВт 400 В
6 кВт 230 В
6 кВт 400 В
7.5 кВт 230 В
7.5 кВт 400 В
9 кВт 230 В
9 кВт 400 В
10.5 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
21 кВт 400 В
24 кВт 400 В
30 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Всі характеристики
Характеристики KE 30/380
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenko KE 30/380 30 кВт 400 В
Усі ціни 15 →Котел электрический Tenko Эконом 30/380 95940 | 9 200 грн. |
Tenko Tenko Эконом 30 380 | 8 347 грн. |
Електричний котел Tenko Эконом 30 / 380 | 8 347 грн. |
Котел электрический TENKO эконом 30 кВт 380V (KE 30-380) | 9 400 грн. |
Котел електричний Tenko Економ 30 кВт 380V КЕ 30380 | 9 400 грн. |
ще 10 пропозицій
Рекомендую тільки для технічних поміщень Обігріває 9 КВт площу біля 150м2. Чи не великий за розміром. Чи не дорогий. Працює вже 5-й рік Клацає дуже гучно. Згоряють постійно лампочки під кнопками. Два рази обслуговувався: один раз капав десь із середини, один раз згорів датчик температури. Коли закипіла вода при малому тиску в системі, а запобіжник не вимкнув котел Sergey Lanskiy: користуюся Tenko KE 9.0/380 більше року |
Тече з шкірного стику. Клеми не дотягнуті. Контактор спрацьовує так гучно що чути в цілому будинку! Класика української збірки на колліні. Не рекомендую! Ні Тече з шкірного стику. Клеми не дотягнуті. Контактор спрацьовує так гучно що чути в цілому будинку! Класика української збірки на колліні. Не рекомендую! |
Ще б трішки менше споживав електроенергії Обігріває навіть більшу площу ніж зазначено у характеристиці. Слабкий дріт від резетки до самого казана. рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Tenko KE 30/380
Ціни на Tenko KE 30/380 |
---|---|---|---|---|
Tenko KE 3.0/220 3 кВт 230 В | від 3 564 грн. | 31 пропозиція | ||
Tenko KE 4.5/220 4.5 кВт 230 В | від 3 656 грн. | 33 пропозиції | ||
Tenko KE 4.5/380 4.5 кВт 400 В | від 3 713 грн. | 27 пропозицій | ||
Tenko KE 6.0/220 6 кВт 230 В | від 3 728 грн. | 33 пропозиції | ||
Tenko KE 6.0/380 6 кВт 400 В | від 3 861 грн. | 25 пропозицій | ||
Tenko KE 7.5/220 7.5 кВт 230 В | від 3 874 грн. | 31 пропозиція | ||
Tenko KE 7.5/380 7.5 кВт 400 В | від 4 007 грн. | 25 пропозицій | ||
Tenko KE 9.0/220 9 кВт 230 В | від 4 205 грн. | 17 пропозицій | ||
Tenko KE 9.0/380 9 кВт 400 В | від 4 153 грн. | 30 пропозицій | ||
Tenko KE 10.5/380 10.5 кВт 400 В | від 4 247 грн. | 26 пропозицій | ||
Tenko KE 12/380 12 кВт 400 В | від 4 308 грн. | 34 пропозиції | ||
Tenko KE 15/380 15 кВт 400 В | від 4 458 грн. | 28 пропозицій | ||
Tenko KE 18/380 18 кВт 400 В | від 6 912 грн. | 15 пропозицій | ||
Tenko KE 21/380 21 кВт 400 В | від 7 843 грн. | 16 пропозицій | ||
Tenko KE 24/380 24 кВт 400 В | від 8 332 грн. | 9 пропозицій | ||
Tenko KE 30/380 30 кВт 400 В | від 8 122 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →