Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-5 1500 1500 л
Teplobak VTP-5 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-5 1500 1500 л
Усі ціни 6 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 1500 л НТ4,4 без изоляции | 100 814 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 1500 л НТ4,4 без изоляции | 112 015 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 1500 л НТ4,4 с изоляцией | 113 972 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 1500 л НТ4,4 с изоляцией | 126 635 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 1500 л НТ4,4 с изоляцией | 126 635 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTP-5 1500:
- Відмінністю ВТП-5 є можливість монтажу додаткового фланцевого теплообмінника або «сухого» ТЕНа в верхній фланець
Модификації Teplobak VTP-5 1500
Ціни на Teplobak VTP-5 1500 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-5 750 750 л | від 57 276 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 1000 1000 л | від 83 205 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 1500 1500 л | від 100 814 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 2000 2000 л | від 124 421 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →