Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-5 2000 2000 л
Teplobak VTP-5 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-5 2000 2000 л
Усі ціни 6 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 2000 л НТ5,55 без изоляции | 124 421 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 2000 л НТ5,55 без изоляции | 138 245 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 2000 л НТ5,55 с изоляцией | 139 320 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 2000 л НТ5,55 с изоляцией | 154 800 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 2000 л НТ5,55 с изоляцией | 154 800 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTP-5 2000:
- Відмінністю ВТП-5 є можливість монтажу додаткового фланцевого теплообмінника або «сухого» ТЕНа в верхній фланець
Модификації Teplobak VTP-5 2000
Ціни на Teplobak VTP-5 2000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-5 750 750 л | від 57 276 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 1000 1000 л | від 83 205 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 1500 1500 л | від 100 814 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 2000 2000 л | від 124 421 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →