Намет Terra Incognita Adria 2
Відео 1Фото 6 |
Двомісний намет української марки Terra Incognita - це середньобюджетне рішення для піших походів та велотуризму, призначене для трьох сезонів використання. Модель важить близько 3.3 кг та передбачає склопластиковий каркас, що включає 3 дуги: дві формують спальню, а третя збільшує простір тамбурів. Останніх тут два (довжиною 70 см кожний), як і входів усередину, що покликане додати зручності користувачам, допомогти розмістити все спорядження плюс швидко виконати ефективне провітрювання.
Заявлено швидке та легке складання. Намет Terra Incognita Adria 2 має внутрішні розміри по підлозі 220x130 см, тобто по ширині на одного доводиться близько 65 см. . Дно зроблено з нейлонової тканини, і його складніше промочити (до 8000 мм). Окремо варто виділити наявність вентиляційних клапанів, москітних сіток та комплектного чохла для транспортування (в ньому модель має об'єм близько 10 літрів). Зазначимо, що крім версій у двох кольорах (темно-зеленому та вишневому) у продажу зустрічається споріднена модифікація з алюмінієвими дугами (вона коштує дорожче, але легше приблизно на 300 грам).
Купити Terra Incognita Adria 2
Усі ціни 45 →Зовнішній тент для намету Terra Incognita Adria 2 | 3 478 грн. |
Намет Terra Incognita Adria 2 вишневий | 6 957 грн. |
Намет Terra Incognita Adria 2 / темно-зелений | 6 957 грн. |
Намет туристичний Terra Incognita Adria 2 / вишневий | 6 957 грн. |
Палатка Terra Incognita Adria 2 вишневый (4823081505846) 954457 | 6 957 грн. |
Модификації Terra Incognita Adria 2
Ціни на Terra Incognita Adria 2 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Adria 2 Alu | від 6 000 грн. | 37 пропозицій | ||
Terra Incognita Adria 2 | від 3 478 грн. | 46 пропозицій |