Намет Terra Incognita Empresa 4
Відео 1Фото 4 |
Terra Incognita Empresa 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:13.1 кг
. Значних розмірів кемпінговий намет для виїздів на природу великою компанією. Навіть у штатному режимі намет містить 4 людини. Між двома, симетрично розташованими спальними відділеннями, конструктори помістили місткий тамбур, в якому можна встановити столик і влаштувати похідну кухню на випадок дощу. Намет важить значні 13 кг і призначена для транспортування на автомобілі.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Empresa 4
Усі ціни 30 →Зовнішній тент для намету Terra Incognita Empresa 4 | 7 752 грн. |
Намет Terra Incognita Empresa 4 хакі | 15 503 грн. |
Намет Terra Incognita Empressa 4 (хакі) | 15 503 грн. |
Палатка Terra Incognita Empressa 4 песочный (4823081502487) 976167 | 15 503 грн. |
Намет кемпінговий Terra Incognita Empresa 4 / хакі | 15 503 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →