Намет Terra Incognita Mirage 2
Відео 3Фото 7 |
Terra Incognita Mirage 2
Призначення:експедиційний
Кількість місць:2
Сезонність:зима
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:3.7 кг
Експедиційна зимова намет для суворих погодних умов. Штатна ємність намети - два людини, але при укладанні валетом можна розміститися утрьох. Склопластикові дуги утворюють внутрішній каркас, який утримує зовнішній поліестеровий тент, який зі свого боку утворює два тамбура. Два вентиляційних вікна забезпечують хорошу вентиляцію, а вітрові клапани перешкоджають попаданню всередину опадів.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Mirage 2
Усі ціни 39 →Намет Terra Incognita Mirage 2 | 7 284 грн. |
Намет Terra Incognita Mirage 2 зелений | 7 284 грн. |
Намет Terra Incognita Mirage 2 / темно-зелений | 7 284 грн. |
Намет трекінговий Terra Incognita Mirage 2 / темно-зелений | 7 284 грн. |
Палатка Terra Incognita Mirage 2 вишневый (4823081505785) 954486 | 7 284 грн. |
ще 20 пропозицій
Для затятого туриста спорядження важливе і саме воно багато в чому визначає його можливості та створює необхідний мінімум побутових зручностей. Намет це не тільки те місце, де проходять нічний годинник відпочинку, а й вантаж, який доводиться носити на собі. Тому правильний вибір намету такий важливий і помилятися у ньому небажано. Я купив цю модель української компанії Terra Incognita за її вдале поєднання комфорту, ваги та розумної ціни. Це зручний двошаровий і двомісний намет, зшитий із сучасних матеріалів. Тканина зовнішнього шару – це поліестер, оброблений поліуретаном, що забезпечує водостійкість рівня 4000мм. Підлога нейлонова теж водонепроникна (8000мм). Ставити в намет у калюжу, зрозуміло, не варто, але на мокрій землі чи в дощ жодних проблем (крім холоду) не буде. У нижній частині зовнішнього тенту є широка спідниця, що додатково захищає від дощу та вітру. В цілому, завдяки відмінним матеріалам та додатковому захисту швів, правильно закритий намет витримує будь-які дощі, включаючи грозові зливи, і його вміст залишається сухим. Під спальники/каремати відводиться майданчик 1,5 х 2,1 метра. Такого житлового простору вистачає на двох, із натяжкою на трьох мешканців. Висота бані всього метр, що небагато. Зате важить весь намет у зборі разом із склопластиковими дугами, кілочками та розтяжками всього 3,9 кг Висота житлового простору всього метр, цього, на мій погляд, замало. З іншого боку, саме завдяки такій компактності вага намету вийшла помірною і її можна носити з собою особливо не напружуючись |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Mirage 2 — каркас виготовлений з склопластику 8.5 мм, вага намету 3.7 кг
- Модель Mirage 2 Alu — каркас виготовлений з алюмінію 8.5 мм, вага намету 3.3 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →