Намет Terra Incognita Grand 8
Фото 11 |
Річна намет для відпочинку на природі в компанії з восьми чоловік. Ідеально підійде для тривалого кемпінгу. Призначена ця модель для використання протягом теплої пори року - літа, а також в період весни або осені. Корпус намети у вигляді напівбочки утримується за рахунок каркаса із 6-х склопластикових дуг. Зовнішній тент із міцного поліестеру вкриває два спальних приміщення і формує місткий тамбур.
Купити Terra Incognita Grand 8
Усі ціни 34 →Зовнішній тент для намету Terra Incognita Grand 8 | 9 695 грн. |
Палатка Terra Incognita Grand 8 песочный (4823081502463) 954511 | 19 391 грн. |
Палатка Terra Incognita Grand 8 (песочный) | 19 391 грн. |
Намет Terra Incognita Grand 8 (хакі) 4823081502456 | 19 391 грн. |
Намет Terra Incognita Grand 8 sand (4823081502463) | 16 390 грн. |
У модельному ряді українського виробника Terra Incognita 8-місна модель є найбільш просторою і місткою. Причому з непоганим відривом, адже слідом ідуть різні рішення на п'ятьох, на зразок Family 5. Призначена вона для кемпінгових таборів або тривалих стоянок на природі й позиціонується як трисезонна.
Високий і просторий тамбур з парою входів
Terra Incognita Grand 8 отримала два входи, які ведуть у високий (2 метри) і просторий тамбур. Його загальна площа становить 6.5 «квадратів», що можна порівняти з деякими малогабаритними кухнями в наших квартирах. Обидва входи передбачають вікна, а одну вхідну групу можна доповнити тентом (за допомогою двох комплектних стійок висотою 1.85 м) і тим самим збільшити закритий від сонця і опадів простір. Для створення ще більшого затишку в комплекті постачання іде знімна тамбурна підлога.
Великі кімнати відпочинку
По обидві сторони від тамбура розташовані спальні однакового розміру — 220x260x165 см. У перерахунку на одного користувача ширина спального місця становить 65 см, тому якщо трохи потіснитися, то в кожній кімнаті поміститься і п'ята людина.
Входи в зону відпочинку, як і належить, продубльовані москітними сітками, а кишені для дріб'язку є і в кімнатах, і в тамбурі.
Міцний каркас і захищені тканини
Форму напівбочки Terra Incognita Grand 8 додають 6 фібергасних дуг. Дві їх пари формують X-подібну конструкцію з центру, а решта грають роль одиночних бічних опор. Поліестеровий зовнішній тент покритий поліуретаном із захистом від води на 3000 мм, а дно виготовлене з міцного синтетичного матеріалу Oxford (5000 мм).
Вага й габарити в складеному вигляді відповідно рівні 16.7 кг і 70x32x32 см. Для кемпінгу й запропонованих 8 місць — це цілком прийнятні показники.
У середньому ціновому сегменті позиції Terra Incognita Grand 8 вельми переконливі. Намет міцний, надійний і продуманий. Компонування «два по чотири» можна вважати оптимальним або для двох сімей з дітьми, або для групи туристів з поділом на жіночу й чоловічу частини.