Намет Terra Incognita Omega 3
Відео 2Фото 9 |
Terra Incognita Omega 3
2 -місний
3.7 кг
3 -місний 4.4 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:4.36 кг
Ця тримісний намет може вмістити до 4-х осіб (при укладанні валетом) і може бути використана у будь-який час року. Наявна спідниця (полог) надійно захистять мешканців від сильного вітру влітку, а взимку додадуть наметі додаткову стійкість. Намет має два окремих виходи з кожної сторони, що зручно, якщо комусь треба вийти вночі з намету і він не хоче розбудити при цьому своїх товаришів.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Omega 3
Усі ціни 51 →Намет Terra Incognita Omega 3 | 5 836 грн. |
Намет Terra Incognita Omega 3 хакі | 5 115 грн. |
Намет Terra Incognita Omega 3 (пісок) | 5 836 грн. |
Палатка Terra Incognita Omega 3 хаки (4823081500193) 954504 | 5 836 грн. |
Намет Terra Incognita Omega 3 / хакі | 5 836 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Terra Incognita Omega 3
Ціни на Terra Incognita Omega 3 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Omega 2 | від 2 584 грн. | 51 пропозиція | ||
Terra Incognita Omega 3 | від 2 918 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →