Бойлер Tesy GCV 503516D B14 TBR
Tesy GCV 503516D B14 TBR 30 л50 л |
|
Надійний та продуктивний накопичувальний електричний водонагрівач середньої ємності (50 л), конструкція якого оптимізована для роботи із жорсткою водою. Належить до моделей побутового класу, позиціонується як продукт середньої цінової категорії з лінійки Tesy Anticalc 2019 року. Розрахований на настінний монтаж у вертикальній орієнтації. Призначений для використання в основних або резервних системах гарячого водопостачання у квартирах, котеджах, готельних номерах чи господарсько-побутових приміщеннях.
Завдяки зменшеному діаметру циліндричного корпусу (35 см), без проблем встановлюються у малогабаритних ванних кімнатах або кухнях. Водонагрівач Tesy GCV 503516D B14 TBR оснащений двома "сухими" ТЕНами загальною потужністю 2000 Вт (1000+1000 Вт), може розігрівати воду до 70 ° C і тривалий час працювати при тиску до 6 бар. Сухі ТЕНи забезпечують суттєве зниження кількості накипу та покращену електробезпеку.
Завдяки гідній продуктивності, ця модель здатна одночасно постачати кілька точок розбору (наприклад, ванну та кухню) та обслуговувати побутові потреби сім'ї, що складається з 2-3 осіб. Конструкція бойлера складається із зовнішнього корпусу, під яким знаходиться шар пінополіуретанової теплоізоляції Insutech та внутрішнього зварного бака, виготовлений із маловуглецевої листової сталі, захищеної термостійкою емаллю та магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy GCV 503516D B14 TBR
Усі ціни 17 →Бойлер tesy dry Slim 50 v/c | 6 705 грн. |
Tesy DRY Slim 50 V / С | 7 176 грн. |
Tesy DRY SLIM 50V /C (306017) | 7 826 грн. |
Tesy ANTICALC SLIM GCV 50 3516D B14 TBRC | 8 946 грн. |
Водонагрівач Tesy Dry (CTVOL 80 44 16D D06 TR) | 6 599 грн. |
Модификації Tesy GCV 503516D B14 TBR
Ціни на Tesy GCV 503516D B14 TBR |
---|---|---|---|---|
Tesy GCV 303516D B14 TBR | від 6 646 грн. | 16 пропозицій | ||
Tesy GCV 503516D B14 TBR | від 6 305 грн. | 17 пропозицій |