Бойлер Tesy EV 17S 300 65
Tesy EV 17S 300 65 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy EV 17S 300 65
Tesy Tesy EV 17 S 300 65 F41 TP3 (301397) | 43 731 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Tesy EV 17S 300 65 F41 TP3 (301397) 301397 | 43 731 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Tesy 300 л. - EV 17 S 300 65 F41 TP3 301397 | 41 543 грн. |
Модификації Tesy EV 17S 300 65
Ціни на Tesy EV 17S 300 65 |
---|---|---|---|---|
Tesy EV 17S 300 65 | від 41 543 грн. | 3 пропозиції | ||
Tesy EV 17S 400 75 | від 49 387 грн. | 3 пропозиції | ||
Tesy EV 23S 500 75 | від 57 230 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →