Бойлер Tesy GCV 1004424D B14 TBR
Tesy GCV 1004424D B14 TBR |
|
Довговічний та продуктивний накопичувальний електричний водонагрівач великої ємності (100 л), конструкція якого оптимізована для роботи із жорсткою водою. Належить до моделей побутового класу, позиціонується як продукт середньої цінової категорії з лінійки Tesy Anticalc 2019 року. Монтується на стіну у вертикальній орієнтації. Призначений для використання у складі основної чи резервної системи гарячого водопостачання у квартирах, котеджах, готельних номерах чи господарсько-побутових приміщеннях.
Завдяки стандартному діаметру циліндричного корпусу 45 см без проблем встановлюються у ванних кімнатах або кухнях. Водонагрівач Tesy GCV 1004424D B14 TBR обладнаний двома "сухими" ТЕНами загальною потужністю 2400 Вт (1200+1200 Вт), може розігрівати воду до 70 ° C і тривалий час працювати при тиску до 6 бар. Сухі ТЕНи забезпечують суттєве зниження кількості накипу та покращену електробезпеку.
Завдяки великому об'єму, ця модель здатна одночасно постачати кілька точок розбору (наприклад, ванну та кухню) та обслуговувати побутові потреби сім'ї, що складається з 3-4 чол. Конструкція бойлера складається із зовнішнього корпусу, під яким знаходиться шар пінополіуретанової теплоізоляції Insutech та внутрішнього зварного бака, виготовлений із якісної маловуглецевої листової сталі. Внутрішня поверхня бака захищена термостійкою емаллю та магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy GCV 1004424D B14 TBR
Усі ціни 23 →Tesy Tesy Anticalc GCV 1004424D B14 TBR 304901 | 9 890 грн. |
Бойлер електричний Tesy Anticalc GCV 1004424D B14 TBR (304901) 304901 | 9 890 грн. |
TESY Bilight Anticalc GCV 1004424D B14 TBR 304901 | 10 067 грн. |
Водонагрівач Tesy GCV 1004424D B14 TBR | 8 426 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy Anticalc (GCV 100 4 | 8 314 грн. |
Модификації Tesy GCV 1004424D B14 TBR
Ціни на Tesy GCV 1004424D B14 TBR |
---|---|---|---|---|
Tesy GCV 504416D B14 TBR | від 6 704 грн. | 24 пропозиції | ||
Tesy GCV 804424D B14 TBR | від 7 677 грн. | 24 пропозиції | ||
Tesy GCV 1004424D B14 TBR | від 8 314 грн. | 23 пропозиції | ||
Tesy GCV 1204424D B14 TBR | від 10 479 грн. | 41 пропозиція | ||
Tesy GCV 1504424D B14 TBR | від 11 193 грн. | 48 пропозицій |