Бойлер Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC
Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC
Усі ціни 43 →Tesy Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC 80 л | 17 587 грн. |
Бойлер Tesy Bellislimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC 306087 | 17 587 грн. |
Електричний водонагрівач TESY Bellislimo LITE DRY GCR 802712D E32 EC 30608 | 16 834 грн. |
TESY Bellislimo LITE DRY GCR 802712D E32 EC 306087 | 15 663 грн. |
Водонагрівач Tesy Lite Dry GCR 802712D E32 EC 80л | 17 587 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC
Ціни на Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC |
---|---|---|---|---|
Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC | від 13 509 грн. | 42 пропозиції | ||
Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC | від 7 199 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →