Бойлер Tesy EV 9S 200 60 F40 TP
Tesy EV 9S 200 60 F40 TP |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy EV 9S 200 60 F40 TP
Усі ціни 8 →Tesy Tesy EV 9S 200 60 | 29 568 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Tesy EV 9S 200 60 F40 TP (301409) 301409 | 30 272 грн. |
Tesy EV 9S 200 60 F40 TP (301409) | 27 590 грн. |
Tesy EV 9S 200 60 F40 TP 301409 | 27 145 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Tesy 200 л. - EV 9S 200 60 F40 TP 301409 | 28 757 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Tesy EV 9S 200 60 F40 TP
Ціни на Tesy EV 9S 200 60 F40 TP |
---|---|---|---|---|
Tesy EV 9S 160 60 F40 TP | від 23 833 грн. | 10 пропозицій | ||
Tesy EV 9S 200 60 F40 TP | від 27 145 грн. | 8 пропозицій | ||
Tesy EV 12S 300 65 F41 TP | від 35 784 грн. | 3 пропозиції | ||
Tesy EV 11S 400 75 F42 TP | від 43 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy EV 15S 500 75 F42 TP | від 47 657 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →