Плойка Gemei GM-2932
Фото 5 |
Gemei GM-2932 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2932
Усі ціни 18 →Gemei GM 2932 33245 | 539 грн. |
Керамічна Плойка п'ять хвиль для завивки волосся Geemy Gm-2932 | 603 грн. |
Плойка для волосся Gemei GM 2932 | 649 грн. |
Щипці Geemy Gm-2932 – це плойка з п'ятьма хвилями для завивки волосся. | 592 грн. |
Плойка для волосся керамічна Geemy GM-2932 5 хвиль 45 Вт, стайлер для зави | 699 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →