Литий диск Tomason TN20 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6
Відео 1Фото 3 | від 9 080 до 12 891 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Tomason TN20 15
Характеристики
Tomason TN20 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN20 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN20 R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 (HBP) 1001135925 | 10 108 грн. |
Tomason TN20 R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 HBP | 10 288 грн. |
Диски Tomason TN20 8,5x19 5x112 ET30 DIA72,6 (HBP) | 10 107 грн. |
Tomason TN20 (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6) HBP | 10 171 грн. |
Tomason TN20 8.5x19 5x112 ET30 DIA72.6 HBP | 9 080 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі