Литий диск WSP Italy W565 8,5x19/5x112 ET32 DIA66,6
від 9 420 до 11 170 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації WSP Italy W565 8
Характеристики
WSP Italy W565 8,5x19/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W565 8,5x19/5x112 ET32 DIA66,6
WSP Italy Audi (W565) Medea 8.5x19 5x112 ET32 DIA66.6 MGM | 10 240 грн. |
WSP Italy AUDI W565 MEDEA R19 W8,5 PCD5X112 ET32 DIA66,6 MATT GUN METAL | 11 170 грн. |
WSP Italy Audi (W565) Medea 8.5x19 5x112 ET32 DIA66.6 MGMP | 9 420 грн. |
Закрити
Схожі