Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAG0802
TOPTUL GAAG0802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAG0802
Усі ціни 6 →Набор головок 3/8 TORX E8-E20 Toptul GAAG0802 8 шт | 342 грн. |
Набор головок Star Toptul 3/8" 8ед.(GAAG0802) | 342 грн. |
Набір головок Toptul Torx 3/8" E8-E20 8 предметів (GAAG0802) | 342 грн. |
Набір головок TORX 3/8" E8-E20 8ед.(зірка Давида) TOPTUL GAAG0802 | 342 грн. |
Набір торцевих головок TORX 3/8" E8-E20 8ед, Toptul, GAAG0802 | 521 грн. |
Набір головок TORX на планці TOPTUL 3/8" E8-E20 8ед. GAAG0802 | 342 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →