Біти / торцеві голівки TOPTUL KABA80C0
TOPTUL KABA80C0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KABA80C0
Усі ціни 7 →Головка торцевая 6-гранная ударная Toptul 2-1/2" 120мм (KABA80C0) | 28 088 грн. |
Головка торцева TOPTUL ударна 2-1/2" 120мм (KABA80C0) | 28 088 грн. |
Головка торцева ударна 2-1/2" 120мм TOPTUL KABA80C0 | 28 088 грн. |
Головка торцева Toptul ударна 2-1/2" 120 мм (KABA80C0) | 28 088 грн. |
Головка торцева ударна 2-1/2" 120мм TOPTUL KABA80C0 | 28 088 грн. |
Головка торцева ударна 2-1/2" 120мм TOPTUL KABA80C0 (109054) | 28 088 грн. |
Голівка ударна 2-1/2" 120мм TOPTUL KABA80C0 | 28 088 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →