Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAG0805
Фото 3 |
TOPTUL GAAG0805 |
|
Біти 5-ти кінцевий Torx з отвором (не 6-ти кінцевий)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAG0805
Усі ціни 6 →Набор бит Toptul 1/4" 8ед. (GAAG0805) | 363 грн. |
Набір біт Toptul Torx 1/4" з отвором п'ятигранні 8 предметів (GAAG0805) | 363 грн. |
Набір біт пятигранных 1/4" TORX T8-T40 з отвором 8ед. TOPTUL GAAG0805 | 363 грн. |
Набір п'ятигранних біт 1/4" TORX T8-T40 з отвором 8од, Toptul, GAAG0805 | 525 грн. |
Набір біт п'ятигранних 1/4 "TORX T8-T40 з отвором 8од. TOPTUL GAAG0805 (11 | 363 грн. |
Набір біт TORX пятигранных з отвором TOPTUL 1/4" T8-T40 8ед. GAAG0805 | 363 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →