Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAQ1604U-12
TOPTUL GAAQ1604U-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAQ1604U-12
Усі ціни 7 →Набор 12-гранных головок 1/2" Toptul GAAQ1604U-12 на планке, 23 шт | 1 910 грн. |
Набор головок 12-гранных Toptul 1/2" 23ед. (GAAQ1604U-12) | 1 910 грн. |
Набір торцевих головок Toptul дванадцятигранних 1/2" 23шт (GAAQ1604U-12) | 1 910 грн. |
Набір головок TOPTUL GAAQ1604U-12 | 1 910 грн. |
Toptul 897607 — Набір головок TOPTUL GAAQ1604U-12 | 2 154 грн. |
Набір торцевих головок 12-гранна 1/2" 23од 828,30,32мм (на планці), Toptul | 2 599 грн. |
Набір 12-гранних головок на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 23ед. 8-32мм GAAQ160 | 1 910 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAQ1604U-12:
- Розміри: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →