Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAD1502
TOPTUL GCAD1502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAD1502
Усі ціни 16 →Набор инструментов 1/2" TopTul в кейсе 15 шт GCAD1502 | 2 546 грн. |
Набор инструмента Toptul 1/2" 15ед. 6PT (GCAD1502) | 2 546 грн. |
Набір головок торцевих TOPTUL квадрат 1/2" 15шт (GCAD1502) | 2 546 грн. |
Набор инструментов TOPTUL GCAD1502 | 2 546 грн. |
Набір інструментів Toptul 1/2" 15од. (6-гр.) (GCAD1502) | 2 589 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GCAD1502:
- Розміри: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →