Кондиціонер TOSOT TUD50PS1/A-S/50W1/NhA-S 50 м²
Фото 7 |
TOSOT TUD50PS1/A-S/50W1/NhA-S 50 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1510/1420 Вт
Функції:самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TUD50PS1/A-S/TUD50W1/NhA-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT TUD50PS1/A-S/50W1/NhA-S 50 м²
Канальний кондиціонер Tosot TUD50PS1/A-S/TUD50W1/NhA-S 180120240859 | 65 499 грн. |
Tosot TUD50PS1/A-S/TUD50W1/NhA-S | 65 499 грн. |
TOSOT TUD50PS1/A-S/TUD50W1/NHA-S | 65 499 грн. |
TOSOT TUD50PS1/A-S/TUD50W1/NhA-S | 65 499 грн. |
Модификації TOSOT TUD50PS1/A-S/50W1/NhA-S
Ціни на TOSOT TUD50PS1/A-S/50W1/NhA-S |
---|---|---|---|---|
TOSOT TUD50PS1/A-S/50W1/NhA-S 50 м² | від 65 499 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT TUD71PHS1/A-S/71W1/NhA-S 71 м² | від 85 799 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT TUD100PHS1/A-S/100W1/NhA-X 100 м² | від 122 899 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT TUD140PHS1/A-S/140W1/NhA-X 140 м² | від 134 599 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT TUD160PHS1/A-S/160W1/ NhA-X 165 м² | від 146 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →