Кондиціонер TOSOT TUD100T/A-S/100W/A-S 101 м²
Фото 4 |
TOSOT TUD100T/A-S/100W/A-S 101 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:101 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:3400/3000 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TUD100T/A-S/TUD100W/A-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TOSOT TUD100T/A-S/100W/A-S
Ціни на TOSOT TUD100T/A-S/100W/A-S |
---|---|---|---|---|
TOSOT TUD35T/A-S/35W/A-S 35 м² | від 41 240 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT TUD50T/A-S/50W/A-S 50 м² | від 62 920 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT TUD71T/A1-S/71W/A1-S 70 м² | від 74 000 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT TUD100T/A-S/100W/A-S 101 м² | від 102 180 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT TUD125T/A-S/125W/A-X 120 м² | від 104 260 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT TUD140T/A-S/140W/A-X 140 м² | від 108 420 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT TUD160T/A-S/160W/A-X 150 м² | від 114 140 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →