Зимова шина Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T
Відео 21Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T
Усі ціни 49 →Шина Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T под шип | 2 583 грн. |
Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T (шип) | 2 713 грн. |
Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T (шип) | 3 465 грн. |
Зимние шины Toyo Observe G3-Ice 195/60 R15 88T 1000501541 | 2 664 грн. |
Toyo Observe Garit G3-ICE (195/60R15 88T) | 2 489 грн. |
ще 20 пропозицій
9 5 16 36 |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →