Сотейник Tramontina Trento 20804/028 28 см чорний
Фото 4 |
Tramontina Trento 20804/028 |
|
Внутрішнє антипригарне покриття Starflon Excellent.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Trento 20804/028 28 см чорний
Усі ціни 16 →TRAMONTINA TRENTO (20804/028) | 6 651 грн. |
Каструля Tramontina Trento 28 см 4.1 л (20804/028) | 7 617 грн. |
Кастрюля Tramontina Trento 28 см 4.1 л (20804/028) | 7 617 грн. |
TRAMONTINA TRENTO (20804/028) | 6 618 грн. |
Кастрюля tramontina trento чугун кастрюля 4.1л (20804/028) | 4 510 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →