SSD Transcend 830S TS1TMTS830S 1 ТБ
Transcend TS1TMTS830S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 830S TS1TMTS830S 1 ТБ
Усі ціни 38 →SSD диск Transcend MTS830S 1TB M.2 2280 SATAIII TLC (TS1TMTS830S) TS1TMTS8 | 3 672 грн. |
Ssd накопичувач Transcend MTS830S 1 TB (TS1TMTS830S) | 3 964 грн. |
Transcend MTS830S 1 Tb (TS1TMTS830S) | 3 708 грн. |
Transcend MTS830S 1 Tb (TS1TMTS830S) | 3 605 грн. |
SSD накопитель Transcend mts830s 1tb m.2 2280 (ts1tmts830s) | 3 925 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend 830S TS1TMTS830S
Ціни на Transcend 830S TS1TMTS830S |
---|---|---|---|---|
Transcend 830S TS128GMTS830S 128 ГБ | від 1 176 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend 830S TS256GMTS830S 256 ГБ | від 1 367 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend 830S TS512GMTS830S 512 ГБ | від 2 036 грн. | 11 пропозицій | ||
Transcend 830S TS1TMTS830S 1 ТБ | від 2 955 грн. | 39 пропозицій | ||
Transcend 830S TS2TMTS830S 2 ТБ | від 6 228 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend 830S TS4TMTS830S 4 ТБ | від 16 280 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →