SSD Transcend ESD330C TS512GESD330C 512 ГБ
Фото 8 |
Transcend TS512GESD330C 512 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD330C TS512GESD330C 512 ГБ
Усі ціни 19 →Transcend ESD330C 3D NAND 512GB USB Type-C (TS512GESD330C) Dark Grayish Br | 2 625 грн. |
SSD-накопичувач Transcend ESD330C 512GB USB Type-C Dark Grayish Brown (TS5 | 2 559 грн. |
SSD накопитель Transcend esd330c 512gb usb Type-C Gray (ts512gesd330c) | 2 819 грн. |
Накопичувач SSD USB 3.2 512GB ESD330C Transcend (TS512GESD330C) | 2 622 грн. |
Зовнішній SSD-накопичувач Transcend ESD330C 512GB Dark Grayish Brown (TS51 | 2 635 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Transcend ESD330C TS512GESD330C
Ціни на Transcend ESD330C TS512GESD330C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD330C TS512GESD330C 512 ГБ | від 2 341 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend ESD330C TS1TESD330C 1 ТБ | від 4 035 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →